З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Регіони України повністю забезпечені антиретровірусними препаратами до кінця 2014 року

  • 20 травня 2014
  • 24

Протягом травня-червня поточного року буде здійснено додаткову поставку препаратів, закуплених у межах програм гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

За інформацією Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально-небезпечних захворювань (Держслужби України соцзахворювань) усі регіони України забезпечені антиретровірусними препаратами для лікування ВІЛ-інфекції та СНІДу до кінця 2014 року.

93% антиретровірусних препаратів від загального обсягу державних закупівель було поставлено станом на кінець квітня 2014 року. Протягом травня-червня поточного року буде здійснено додаткову поставку препаратів, закуплених у межах програм гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Окрім цього, задля уникнення ризиків щодо переривання лікування ВІЛ-інфікованих пацієнтів передбачені механізми перерозподілу препаратів між регіонами, а також переведення пацієнтів на препарати-відповіднники згідно з положеннями «Клінічного протоколу антиретровірусної терапії ВІЛ-інфекції у дорослих та підлітків» (затвердженого Наказом МОЗ від 12.07.2010 №551).

Як свідчить аналіз, проведений з використанням даних Електронного інструменту моніторингу руху та використання антиретровірусних препаратів, залишку ліків у регіонах достатньо для того, щоб забезпечити безперевність лікування хворих протягом 2014 року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно