Обсяги культивування маку снодійного пропонують збільшити вдесятеро

5 січня 2016 68
Міністерство охорони здоров’я України пропонує затвердити обсяги квот на 2016 рік, у межах яких здійснюється культивування рослин, що містять наркотичні засоби і психотропні речовини

Міністерство охорони здоров’я України пропонує затвердити обсяги квот на 2016 рік, у межах яких здійснюється культивування рослин, що містять наркотичні засоби і психотропні речовини.

Відповідний проект постанови Кабінету міністрів оприлюднено для громадського обговорення на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Відповідно до тексту документа, для рослини виду мак снотворний (Papaver Somniferum L) Міністерством охорони здоров’я пропонується затвердити розмір посівної площі, що дорівнює 7 625 га, для рослини роду конопель (Cannabis) — 13 049 га.

Крім того, проект постанови пропонує затвердити обсяг квот на 2016 рік, у межах яких здійснюється виробництво, виготовлення, зберігання, ввезення на територію України та вивезення з території України низки наркотичних засобів і психотропних речовин (бупренорфін, кодеїн, морфін та інші), згідно з відповідним додатком.

Раніше урядовою постановою від 25 червня 2014 року № 209 затверджені обсяги квот для рослини виду мак снотворний (Papaver Somniferum L) у розмірі 755 га, для рослини роду конопель (Cannabis) — 2 520 га.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах