З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У Запорізькому медичному університеті проходить конференція «Сучасні аспекти медицини та фармації — 2014»

  • 16 травня 2014
  • 43

На конференції працює 20 секцій, що розглядають доповіді з проблем більш як 30 напрямків.

15–16 травня 2014 року в Запорізькому державному медичному університеті проходить Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених і студентів з міжнародною участю «Сучасні аспекти медицини та фармації – 2014», присвячена Дню науки. Студенти і молоді вчені медичних ВНЗ України та ближнього зарубіжжя представили понад 400 доповідей на актуальну тематику медицини та фармації. Організували конференцію Рада молодих вчених та Студентське наукове товариство ЗДМУ за підтримки ректорату.

На конференції працює 20 секцій, що розглядають доповіді з проблем акушерства та гінекології, нормальної та патологічної фізіології, анестезіології та реаніматології, онкології, внутрішньої медицини та ендокринології, офтальмології та оториноларингології, соціальної медицини та гігієни, педіатрії, дерматовенерології та косметології, стоматології, медичної хімії, травматології, інфекційних хвороб, імунології та мікробіології, нормальної та патологічної морфології, хірургії, неврології, нейрохірургії та психіатрії, фармакології (експериментальної та клінічної), фармації, спортивної медицини, валеології та реабілітації.

Під час пленарного засідання ректор ЗДМУ, професор Юрій КОЛЕСНИК нагородив Дипломами і преміями переможців та призерів конференції за якісні наукові дослідження і активну участь у розвитку науки. На матеріальне заохочення учасників конференції ректорат, незважаючи на складну фінансову ситуацію, виділив 40 тисяч гривень. Учасники конференції з Вінницького, Харківського, Буковинського та інших медичних вишів отримали сертифікати та пам’ятні подарунки.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно