З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Щодо запровадження перехідного періоду для обов’язкового застосування вимог технічних регламентів щодо медичних виробів

  • 15 травня 2014
  • 33

Пропонується встановити, що до 01.07.2017 на зареєстровані медичні вироби не буде поширюватися дія положень технічних регламентів щодо медичних виробів.

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) підготувало проект постанови Кабінетів Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі — проект Постанови), яким передбачається, зокрема, запровадити перехідний період від процедури державної реєстрації медичних виробів до процедури оцінки відповідності, а саме: пропонується встановити, що до 01.07.2017 на зареєстровані медичні вироби не буде поширюватися дія положень технічних регламентів щодо медичних виробів, що передбачають оцінку відповідності медичних виробів та їх маркування національним знаком відповідності. Про це йдеться мова у листі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Щодо запровадження перехідного періоду для обов'язкового застосування вимог технічних регламентів щодо медичних виробів» від 24.04.2014 № N 3432-50/12968-12.

Зазначений проект Постанови проходить процедуру погодження із заінтересованими центральними органами виконавчої влади.

Крім того, оскільки відповідно до Закону України «Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності» зміни до технічних регламентів набувають чинності не раніше ніж через 6 місяців з дня їх офіційного опублікування, за винятком термінових обставин, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підготувало також висновок щодо термінової необхідності внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України, якими затверджені технічні регламенти щодо медичних виробів, з метою набрання чинності запропонованими змінами з 01.07.2014.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно