З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Ремонти оздоровчих, санаторно-курортних та реабілітаційних установ дозволено проводити за рахунок коштів спеціального фонду

  • 13 травня 2014
  • 20

Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» від 1.03.2014 № 65.

Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» від 1.03.2014 № 65. Це регламентується відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 № 128.

Згідно зі змінами Державна казначейська служба має здійснювати платежі за рахунок видатків загального фонду державного бюджету на забезпечення роботи спеціалізованих  санітарних автомобілів екстреної медичної допомоги (забезпечення пально-мастильними матеріалами, запасними  частинами, послугами зв’язку) та оплату комунальних послуг і енергоносіїв за рахунок видатків спеціального фонду.

Зміни до Заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету:

  • дозволено проводити ремонти оздоровчих, санаторно-курортних та реабілітаційних установ за рахунок коштів  спеціального фонду;
  • дозволено здійснювати виплату доплат  за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників для лікарів, фахівців  з базовою та неповною вищою медичною освітою,  професіоналів з вищою немедичною освітою та наукових працівників, що допущені до медичної діяльності;
  • визначено, що заповнення вакантних посад може здійснюватися за умови забезпечення у повному обсязі у межах  затвердженого фонду оплати праці усіх обов’язкових виплат із заробітної плати.

Постанова набуває чинності після її офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно