У межах програми «Здоров’я матері та дитини» створено унікальний буклет щодо охорони здоров’я матері та дитини та «Щоденник перебування у ВІТН»

8 травня 2014
96
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Ці матеріали будуть корисними для управлінців та організаторів охорони здоров’я усіх рівнів, а також для персоналу медичних закладів нашої держави. Завантажте їх безкоштовно.

За участі експертів Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) та підтримки україно-швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини» було створено перший в Україні «Щоденник перебування у ВІТН». Це унікальний ресурс, мета якого — допомогти батькам краще зрозуміти особливості догляду за дитиною, яка потрапила у відділення інтенсивної терапії новонароджених (ВІТН).

Зміст «Щоденника» відповідає сучасним світовим підходам по догляду за недоношеними дітьми та погоджений клінічними експертами Програми. При підготовці тексту використано кращі видання провідних професійних асоціацій світу. Завантажте електронну версію «Щоденника».

Також в межах україно-швейцарської Програми «Здоров’я матері та дитини» було створено буклет, в якому, окрім інформації про основні напрацювання та досягнення в сфері охорони здоров’я матері та дитини, надано рекомендації щодо їх впровадження у регіонах України. Буклет буде корисним для управлінців та організаторів охорони здоров’я усіх рівнів, а також для персоналу медичних закладів нашої держави. Завантажте електронну версію буклету.

logo