З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Сьогодні — Міжнародний день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця

  • 8 травня 2014
  • 55

Щорічно 8 травня, в день народження засновника Червоного Хреста швейцарця Анрі ДЮНАНА, відзначається Міжнародний день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

Щорічно 8 травня, в день народження засновника Червоного Хреста  швейцарця Анрі ДЮНАНА, відзначається Міжнародний день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Назва організації — Міжнародний Червоний Хрест — була затверджена у 1928 році, а у 1986 назву було змінено на Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

У наш час Рух активно продовжує свою альтруїстичну діяльність по всьому світові. Представники Руху допомагають нужденним як у національних масштабах, так і в міжнародних. На сьогодні у світі існує 188 національних товариств.

Національні товариства  надають необхідну підтримку нужденним на теренах власних країн: розвивають волонтерську справу, підтримують дітей-сиріт, людей похилого віку, інвалідів, займаються пропагандою здорового способу життя і протидією поширенню тяжких інфекційних захворювань, здійснюють розшук зниклих безвісти і надають допомогу біженцям та роблять багато інших важливих гуманних справ. Окрім цього, товариства надають підтримку одне одному. Особливо взаємодопомога стає актуальною, коли виникають збройні конфлікти або надзвичайні ситуації. Національні товариства збирають гуманітарну допомогу у вигляді продовольства, медикаментів, насіння і знарядь праці тощо для постраждалих.

Головна мета Руху — «Допомагати всім стражденним без якого-небудь несприятливих відмінностей, сприяючи тим самим встановленню миру на Землі».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно