Київська влада пообіцяла невдовзі відкрити інформаційний сайт про місця для занять спортом

4 січня 2016 42
Столична влада планує презентацію інформаційного ресурсу, на якому будуть вказані всі місця в Києві для спорту і активного відпочинку

Столична влада планує презентацію інформаційного ресурсу, на якому будуть вказані всі місця в Києві для спорту і активного відпочинку. Про це розповів в радіоефірі мер Києва Віталій КЛИЧКО.

За словами міського голови, у столиці зараз діють 90 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, заняття у яких відвідують 37 тисяч дітей. До того ж за 2015 рік кількість юних спортсменів збільшилась на три тисячі у порівнянні з 2014 роком. Мер задоволений такою тендецією; він зазначив, що діти повинні займатись спортом, а дорослі — надавати приклад.

Віталій КЛИЧКО також відзвітував про здобутки і плани міської влади стосовно спорту у столиці. За 2015 рік у Києві було встановлено 180 сучасних спортивних майданчиків, місту повернули легендарний стадіон «Старт». У перспективі — відкриття 600 км велосипедних доріжок і реконструкція Київського велотреку.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах