text
Медична справа

Формуємо позитивний імідж закладу охорони здоров’я зусиллями медичних сестер

  • 30 квітня 2014
  • 78

Актуальні статті, консультації експертів, покрокові алгоритми та відповіді на ваші запитання. Усе це — у травневому (№ 05/2014) номері журналу «Довідник головної медичної сестри».

Шановні колеги, побачив світ травневий (№ 05/2014) номер журналу «Довідник головної медичної сестри». Цей випуск ми вирішили присвятити надзвичайно актуальній темі — іміджу закладу охорони здоров’я. А саме, як сформувати позитивний імідж закладу охорони здоров’я зусиллями медичних сестер. Зокрема, мова йде про Кодекс корпоративної культури для медсестринського персоналу як найчисленнішої категорії медичних працівників будь-якого закладу охорони здоров’я. 

Медичний персонал закладів охорони здоров’я також має вчасно проходити обов’язкові медичні огляди, адже це допоможе не тільки стежити за станом власного здоров’я, а й запобігти поширенню інфекційних та небезпечних захворювань. Керівництво закладу несе відповідальність за всі випадки інфікування пацієнтів від медичного працівника, який не пройшов медичний огляд. Саме тому у травневому номері журналу ми підготували для вас матеріал «Обов’язкові медичні огляди працівників закладу охорони здоров’я».  Зі статті ви дізнаєтеся, які медичні працівники мають проходити попередній та періодичні медичні огляди із занесенням результатів до особистих медичних книжок, а також періодичність таких оглядів.

У рубриці «Санепідрежим» на вас чекає стаття «Практичний підхід до ротації дезінфікуючих засобів», у якій наведено рекомендації виробників дезінфікуючих засобів щодо ротації дезінфектантів у закладі охорони здоров’я.

Також у травневому номері журналу «Довідник головної медичної сестри» ми підготували для вас надзвичайно корисні покрокові алгоритми. А саме: «Покроковий алгоритм впровадження методу «мати-кенгуру» та «Покроковий алгоритм годування недоношених дітей через зонд».

Та це ще не все. Ознайомтесь із повним змістом травневого номеру журналу «Довідник головної медичної сестри» за посиланням.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно