З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Руслан САЛЮТІН: педіатрична служба не буде знищена

  • 24 квітня 2014
  • 38

Під час телефонній лінії газети «Урядовий кур’єр» Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Руслан САЛЮТІН відповів на запитання читачів. Зокрема мова йшла про педіатричну службу та скорочення виплат на державні цільові програми та надбавки для лікарів.

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Руслан САЛЮТІН взяв участь у прямій телефонній лінії газети «Урядовий кур’єр», під час якої відповів на запитання читачів.

Відповідаючи на запитання щодо діяльності педіатричної служби, Перший заступник Міністра сказав, що ніхто не має на меті її знищити: «По-перше, діти мають свої анатомо-фізіологічні особливості. Окрім того, ціла низка так званих «дитячих хвороб», якими повинні займатися саме педіатри. Тож на вторинному та третинному рівні педіатрична допомога залишиться у достатній кількості. Крім того, планується сформувати мобільні педіатричні бригади для сільської місцевості, які проводитимуть огляди, призначатимуть лікування тощо. У перспективі педіатрична та терапевтична допомога увійде до функціональних обов’язків сімейного лікаря».

На запитання щодо скорочення виплат на державні цільові програми та надбавки для лікарів, Руслан САЛЮТІН відповів: «З програм, які мають на меті забезпечити наших громадян якісними ліками, зокрема для лікування діабету, ВІЛ/СНІДу, гепатиту жодної копійки не було знято. Щодо зменшення надбавок лікарям первинної медичної допомоги — то ці надбавки ми відстояли. Також мають залишитись виплати випускникам медичних вишів, які їдуть працювати в сільську місцевість».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно