text
Медична справа

МОЗ планує закупити лікарські засоби на суму 2,2 мільярди гривень та перевірити аптеки, що функціонують у закладах охорони здоров’я

  • 24 квітня 2014
  • 35

За словами Прем’єр-міністра України Арсенія ЯЦЕНЮКА, цього року процедура проведення тендерів має бути абсолютно прозорою, з конкуренцією за найбільш низькі ціни на лікарські засоби та вироби медичного призначення.

Міністерство охорони здоров’я України проведе декілька тендерів щодо закупівлі лікарських засобів та виробів медичного призначення на суму 2,2 мільярди гривень. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Арсеній ЯЦЕНЮК під час відкриття засідання уряду.

За словами Прем’єр-міністра України, цього року процедура проведення тендерів має бути абсолютно прозорою, з конкуренцією за найбільш низькі ціни на лікарські засоби та вироби медичного призначення.  Також Арсеній ЯЦЕНЮК зазначив, що в минулому році тільки 5 компаній отримали майже 80% від загальної суми тендеру, що також складала 2,2 мільярди гривень.

Арсеній ЯЦЕНЮК також доручив Міністерству охорони здоров’я України (МОЗ) перевірити заклади охорони здоров’я щодо функціонування в них аптек і формування цін на ліки. «Я просив би вас провести детальну перевірку всіх лікарень, всіх медичних установ щодо того, на якій підставі в цих лікувальних установах знаходяться аптеки, хто є власниками цих аптек ... і яким чином формується ціна», — зазначив Прем’єр-міністр України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно