text
Медична справа

Стартує Всесвітній тиждень імунізації

  • 22 квітня 2014
  • 23

З 24 по 30 квітня 2014 року в Україні та у всьому світі проводитиметься Всесвітній тиждень імунізації. Головна мета заходу — підкреслити важливість щеплень для здоров’я кожної людини та актуальність своєчасної імунізації дітей.

З 24 по 30 квітня 2014 року в Україні та у всьому світі проводитиметься Всесвітній тиждень імунізації. Головна мета заходу — підкреслити важливість щеплень для здоров’я кожної людини та актуальність своєчасної імунізації дітей.

У 2014 році Всесвітній тиждень імунізації пройде під гаслом «Не відставайте від життя!». Заходи, що проводяться у межах Всесвітнього тижня імунізації в цьому році, спрямовані на інформування людей та усунення перешкод для вакцинації населення. Конкретні цілі полягають в тому, щоб люди в усьому світі знали про вакцини та були зацікавлені у визначенні вакцинального статусу самого себе і своїх сімей, а також отримували необхідні їм вакцини.

Зокрема завтра, 23 квітня 2014 року, у Міністерстві охорони здоров’я України (МОЗ) відбудеться конференція, присвячена Всесвітньому тижню імунізації.

Завдяки щепленням у всьому світі ліквідована натуральна віспа, поліомієліт, у багато разів знизилась захворюваність на кір, краснуху, дифтерію, правець, кашлюк, епідемічний паротит, гострим вірусним гепатитом В. Та не зважаючи на це щороку близько 15 мільйонів людей помирають від інфекційних захворювань, яких можна було б уникнути завдяки своєчасному щепленню. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно