З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Ситуація із захворюваністю на грип та інші ГРВІ в Україні за 7-13 квітня 2014 року

  • 17 квітня 2014
  • 18

За звітний тиждень кількість госпіталізованих осіб зменшилась на 7,5%. Спеціалізовану медичну допомогу отримали 1579 дорослих та 4615 дітей до 17 років.

За інформацією Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров'я України», з 7 по 13 квітня 2014 року показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищують епідемічні пороги і знаходяться в межах від 1,0% (Полтавська область) до 79,8% в (Івано-Франківська область).

За звітний тиждень на грип та інші ГРВІ захворіло 152 211 осіб, із них 98 333 (64,6%) становлять діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) серед населення України складає 35,0 на 10 тисяч населення. Найвищий показник захворюваності на грип та  інші ГРВІ – 53,8 на 10 тисяч населення (Київ), найменший  17,1 на 10 тисяч населення (Харків).

За звітний тиждень кількість госпіталізованих осіб зменшилась на 7,5%. Спеціалізовану медичну допомогу отримали 1579 дорослих та 4615 дітей до 17 років.

З початку епідемічного сезону 2013–2014 років на території України серед хворих на грип зареєстровано 16 лабораторно підтверджених летальних випадків. Половина з них зареєстрована серед вікової групи 30–50 років. Необхідно зазначити, що всі померлі особи не отримали щеплення проти грипу в цьому епідсезоні.

З початку епідемічного сезону вакциновано проти грипу 246 936 осіб. Обсяг щепленнями проти грипу осіб груп ризику становить 18,3 % від загальної кількості запланованих Необхідно зазначити, що кращі показники щеплень відзначаються серед осіб, що перебувають у спеціалізованих колективах (інтернатах, будинках для осіб похилого віку, будинках дитини тощо) та персоналу медичних закладів. Питома вага дитячого населення, серед щеплених осіб проти грипу, становить 16,0%.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно