До курсу підготовки медсестер-бакалаврів включать лікування психічних травм та ПТСР

29 грудня 2015 12
У Тернопільському державному медичному університеті імені І. Горбачевського розпочався проект «Сестринська ініціатива — медсестри щодо полегшення психічної травми»

За підтримки Посольства Канади в Україні у Тернопільському державному медичному університеті імені І. Горбачевського розпочався проект «Сестринська ініціатива — медсестри щодо полегшення психічної травми».

Головна мета проекту — вдосконалення програми підготовки медсестер-бакалаврів у дисципліні «Сестринська справа в психіатрії» — впровадження нових освітніх стандартів, клінічних процедур та організаційних моделей. Особливо це стосується лікування посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Як наслідок, має підвищитися здатність надавати допомогу у боротьбі з короткостроковими і довгостроковими впливами психічної травми/ПТСР, нанесеної бійцям АТО та членам їхніх сімей військовим конфліктом і насильством.

Канада надала не тільки фінансову, але й методичну підтримку. Тернопільський державний медичний університет вдячний за допомогу у підготовці курсу Університету імені Гранта МакЮена (MacEwan University) (Едмонтон), Українському центру засобів та розвитку (Ukrainian Resource and Development Centre), що входить до складу університету, а також громадським організаціям Канади — Канадсько-українській фундації (Canada Ukraine Foundation) та Українській фундації вищої освіти (Ukrainian Foundation for College Education) і Посольству Канади в Україні та Канадському фонду місцевих ініціатив (Canada Fund for Local Initiatives) за підтримку проектної пропозиції. Також був відзначений партнер — громадська організація «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах