З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

До курсу підготовки медсестер-бакалаврів включать лікування психічних травм та ПТСР

  • 29 грудня 2015
  • 12

У Тернопільському державному медичному університеті імені І. Горбачевського розпочався проект «Сестринська ініціатива — медсестри щодо полегшення психічної травми»

За підтримки Посольства Канади в Україні у Тернопільському державному медичному університеті імені І. Горбачевського розпочався проект «Сестринська ініціатива — медсестри щодо полегшення психічної травми».

Головна мета проекту — вдосконалення програми підготовки медсестер-бакалаврів у дисципліні «Сестринська справа в психіатрії» — впровадження нових освітніх стандартів, клінічних процедур та організаційних моделей. Особливо це стосується лікування посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Як наслідок, має підвищитися здатність надавати допомогу у боротьбі з короткостроковими і довгостроковими впливами психічної травми/ПТСР, нанесеної бійцям АТО та членам їхніх сімей військовим конфліктом і насильством.

Канада надала не тільки фінансову, але й методичну підтримку. Тернопільський державний медичний університет вдячний за допомогу у підготовці курсу Університету імені Гранта МакЮена (MacEwan University) (Едмонтон), Українському центру засобів та розвитку (Ukrainian Resource and Development Centre), що входить до складу університету, а також громадським організаціям Канади — Канадсько-українській фундації (Canada Ukraine Foundation) та Українській фундації вищої освіти (Ukrainian Foundation for College Education) і Посольству Канади в Україні та Канадському фонду місцевих ініціатив (Canada Fund for Local Initiatives) за підтримку проектної пропозиції. Також був відзначений партнер — громадська організація «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно