З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Завершився Львівський Медичний форум

 • 8 квітня 2014
 • 49

У межах Форуму було проведено низку науково-практичних конференцій, лекторіїв, майстер-класів, практичних демонстрацій нових технологій та матеріалів в галузі медицини за участю провідних спеціалістів та відомих фірм-виробників.

1–3 квітня, у Львівському Палаці мистецтв (вул. Коперніка, 17), відбувся Львівський медичний Форум: XX ювілейна медична виставка «ГалМЕД: Здоров’я та довголіття» та V спеціалізована виставка «Стоматологічний ярмарок».

Організувала заходи компанія ПрАТ «ГалЕКСПО». 

Форум проходив за підтримки:     

 • Міністерства охорони здоров’я України
 • Департаменту охорони здоров‘я Львівської обласної держаної адміністрації

Організаторами наукових заходів були:

 • Українська асоціація сімейної медицини
 • Асоціація сімейних лікарів Львівщини
 • Львівський Національний медичний університет імені Данила Галицького
 • Українське лікарське товариство у Львові
 • КЗ ЛОР «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр»
 • Львівський обласний центр здоров’я
 • КЗ ЛОР «Львівська обласна наукова медична бібліотека»

Форум ставив за мету представити нові технології, матеріали, обладнання, інструментарій та фармацевтичні препарати в галузі медицини; продемонструвати сучасні методики лікування; забезпечити майданчик для обміну досвідом між спеціалістами різних регіонів України та зарубіжжя.

Форум та виставка – це заходи, які зібрали науковців, спеціалістів  різних галузей медицини, представників відомих фірм-виробників. Виставка «ГалМЕД» стала ідеальним місцем для просування новинок в галузі медицини, методик лікування та передових технологій.

У межах Форуму було проведено низку науково-практичних конференцій, лекторіїв, майстер-класів, практичних демонстрацій нових технологій та матеріалів в галузі медицини за участю провідних спеціалістів  та  відомих  фірм-виробників. Зокрема:

1 квітня відбулися науково-практична конференція «Актуальні питання реформування системи охорони здоров’я» та семінари: «Ефективна веб-сторінка закладу охорони здоров’я»,  «Розгляд основних помилок преаналітичного та аналітичного  етапів в ІФА та ПЛР-дослідженнях».

2 квітня спеціалісти мали можливість відвідати науково-практичну конференцію «Стандарти діагностики та лікування невідкладних станів в практиці     сімейного лікаря» та круглий стіл «Здоров’я та довголіття»

3 квітня відбулася науково-практична конференція «Нові підходи до профілактики, діагностики та лікування легеневих захворювань».

Львівський медичний форум та науково-практичні конференції було внесено в Реєстр медичних виставок та реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2014 року та затверджені Міністерством охорони здоров’я України.

Серед експозиції V спеціалізованої виставки «Стоматологічний ярмарок» відвідувачі змогли побачити: сучасне стоматологічне обладнання та інструментарій; витратні матеріали та лікувальні препарати; ознайомитись з послугами по оснащенню стоматологічних кабінетів і клінік та сервісного обслуговування стоматологічного обладнання.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно