З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Олег МУСІЙ розповів про зміни, що очікують систему охорони здоров’я України

  • 1 квітня 2014
  • 26

Оновлена система охорони здоров’я буде базуватись на трьох основних складових: зміна фінансування, управління та підготовки медичних кадрів.

Вчора, 31 березня 2014 року, в Українському кризовому медіа-центрі відбувся брифінг за участю Міністра охорони здоров’я України Олега МУСІЯ, під час якого від розповів про основні оновлення системи охорони здоров’я України.

За його словами оновлена система охорони здоров’я буде базуватись на трьох основних складових: зміна фінансування, управління та підготовки медичних кадрів. Також, за словами Міністра охорони здоров’я України докорінно змінити діючу систему може тільки запровадження загальнообов’язкового державного  медичного страхування. Проте задля його введення, Україна перш за все повинна вийти з економічної кризи.

Окрім того, Олег МУСІЙ приділив окрему увагу питанню надання закладам охорони здоров’я статусу  некомерційних неприбуткових підприємств, що «розв’яже руки» керівникам у фінансуванні медичного господарства та змінить підходи до управління кадрами.

Задля інформування населення та фахівців щодо подальших змін, які відбуватимуться у галузі охорони здоров’я України, МОЗ планує здійснювати потужні інформаційні кампанії. Він також зазначив, що під час перемовин із міжнародними організаціями вже вдалося досягнути домовленостей щодо фінансування таких інформаційних кампаній. А також заявив про їх готовність вливати суттєві кошти в побудову нової української системи охорони здоров’я.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно