З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Як допомогти медичним працівникам пережити посттравматичний стрес?

  • 31 березня 2014
  • 51

Шановні читачі, вийшов друком квітневий (№ 04/2014) номер журналу «Довідник головної медичної сестри», головна тема якого — «Як допомогти медичним працівникам пережити посттравматичний стрес?».

Шановні читачі, вийшов друком квітневий (№ 04/2014) номер журналу «Довідник головної медичної сестри», головна тема якого — «Як допомогти медичним працівникам пережити посттравматичний стрес?». Стаття розроблена професійним психотерапевтом задля контролю за емоційним станом підлеглих медичних працівників, які стали свідками останніх трагічних подій в Україні та попри все були змушені зберігати професійну витримку та спокій при виконанні посадових обов’язків.

У статті «Задоволення потреби пацієнта в нормальному диханні» ви знайдете рекомендації щодо оцінювання темпу та глибини дихання пацієнта та організації оксигенотерапії у закладі охорони здоров’я, а також необхідні стандарти.

Матеріал «Методи заохочення медичних працівників до самоосвіти» допоможе підвищити грамотність з питань менеджменту та управління персоналом. Окрім цього у статті наведено практичні поради щодо підвищення якості та ефективності роботи персоналу без фінансових заохочень.

Стаття «Використання лікарських речовин у роботі фельдшерів та медичних сестер» містить правила зберігання ліків у пункті поповнення медикаментами, в тому числі характеристики температурних зон зберігання, вимоги до дозування лікарських засобів (найвищі разові та добові дози медикаментів). Також наведено характеристики основних антидотів та фармакологічних антагоністів. У пригоді стануть і покрокові алгоритми підготовки ампул (флаконів) та набирання ліків у шприц.

Із повним змістом квітневого (№ 04/2014) номеру журналу «Довідник головної медичної сестри» ви можете ознайомитись тут.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно