text
Медична справа

Наступного тижня нові автомобілі швидкої допомоги будуть розподілені по регіонах

  • 28 березня 2014
  • 18

Згідно з графіком, постачальники мають надати усі 1412 автомобілі до 30 березня 2014 року. Після цього нові карети «швидких» будуть розподілені по регіонах.

Постачання автомобілів швидкої допомоги відбувається за графіком. Про це повідомила начальник Управління державних цільових програм та державних закупівель МОЗ України Галина ДОВГАНЧИН під час прес-конференції на тему: «Державне замовлення на машини швидкої допомоги під загрозою зриву».

За її словами в минулому році Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) уклало договори з трьома постачальниками автомобілів швидкої допомоги: ТОВ «Ілатанмед», ЗАТ НВО «ПРАКТИКА» та ІП «АІС-Столиця». Згідно з графіком поставок постачальники мають надати усі автомобілі до 30 березня 2014 року. На сьогодні вже було отримано 354 одиниці автомобілів швидкої допомоги и протягом тижня усі 1412 автомобілів будуть поставлені. Починаючи з наступного тижня нові карети «швидких» будуть розподілені по регіонах.

Усі автомобілі пройшли незалежну експертизу та після цього направляються до Державного українського  об'єднання «Політехмед», де в подальшому і відбувається розподілення швидких. За результатами закупівель показник забезпеченості автомобілями швидкої допомоги в середньому становитиме до 60%.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно