З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Проблеми та перспективи переробки донорської плазми в Україні

  • 28 грудня 2015
  • 50

За останні 15 років відбулось радикальне скорочення виробничих потужностей закладів служби крові. Припинили виробництво препаратів крові столичний регіон, Черкаська обласна станція переливання крові. Виведені з експлуатації потужні виробництва Донецької та Луганської областей. Тому в МОЗ відбувся круглий стіл «Проблеми та перспективи переробки донорської плазми в Україні»

За останні 15 років відбулось радикальне скорочення виробничих потужностей закладів служби крові. Припинили виробництво препаратів крові столичний регіон, Черкаська обласна станція переливання крові, на межі зупинки ще з десяток станцій. Виведені з експлуатації потужні виробництва Донецької та Луганської областей.

Тому в Міністерстві охорони здоров’я відбувся круглий стіл «Проблеми та перспективи переробки донорської плазми в Україні» за участю представників Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, фахівців МОЗ України, головних лікарів закладів переливання крові, науковців, громадськості.

Зараз неможливо у короткий термін створити національне підприємство з виробництва препаратів крові. Тому учасники зустрічі постановили, що необхідно шукати шляхи вирішення питання переробки донорської плазми на препарати, в першу чергу розчину альбуміну донорського, за допомогою виробництв в наявних установах служби крові.

Також на засіданні обговорили належне фінансування установ служби крові і ступінь подальшої участі держави в належній організації переробки донорської плазми на препарати.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно