Проблеми та перспективи переробки донорської плазми в Україні

28 грудня 2015 50
За останні 15 років відбулось радикальне скорочення виробничих потужностей закладів служби крові. Припинили виробництво препаратів крові столичний регіон, Черкаська обласна станція переливання крові. Виведені з експлуатації потужні виробництва Донецької та Луганської областей. Тому в МОЗ відбувся круглий стіл «Проблеми та перспективи переробки донорської плазми в Україні»

За останні 15 років відбулось радикальне скорочення виробничих потужностей закладів служби крові. Припинили виробництво препаратів крові столичний регіон, Черкаська обласна станція переливання крові, на межі зупинки ще з десяток станцій. Виведені з експлуатації потужні виробництва Донецької та Луганської областей.

Тому в Міністерстві охорони здоров’я відбувся круглий стіл «Проблеми та перспективи переробки донорської плазми в Україні» за участю представників Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, фахівців МОЗ України, головних лікарів закладів переливання крові, науковців, громадськості.

Зараз неможливо у короткий термін створити національне підприємство з виробництва препаратів крові. Тому учасники зустрічі постановили, що необхідно шукати шляхи вирішення питання переробки донорської плазми на препарати, в першу чергу розчину альбуміну донорського, за допомогою виробництв в наявних установах служби крові.

Також на засіданні обговорили належне фінансування установ служби крові і ступінь подальшої участі держави в належній організації переробки донорської плазми на препарати.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах