З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Подальші етапи співпраці України та Глобального фонду

  • 27 березня 2014
  • 40

Згідно з рішенням правління Глобального фонду Україна зможе отримати 184,6 мільйонів доларів США на період 2014-2016 років на виконання програми з ВІЛ та туберкульоз. Головною умовою отримання гранту є узгодження планів реалізації програми на національному рівні.

Вчора, 26 березня 2014 року, відбулась зустріч зацікавлених сторін, яка стосувалася реалізації в Україні програм профілактики та лікування ВІЛ-інфекції, а також забезпечення соціальної підтримки ВІЛ-інфікованих громадян.

У події взяли участь заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр ТОЛСТАНОВ, керівник управління грантами Глобального фонду Марк ЕДІНГТОН, регіональний менеджер відділу управління грантами у Східній Європі та Центральній Азії Глобального фонду Ніколя КАНТО, Голова Держслужби України соцзахворювань Тетяна АЛЕКСАНДРІНА, Голова Координаційної ради ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» Володимир ЖОВТЯК та інші представники зацікавлених сторін.

Згідно з рішенням правління Глобального фонду Україна зможе отримати 184,6 мільйонів доларів США на період 2014-2016 років на виконання програми з ВІЛ та туберкульоз. Головною умовою отримання гранту є узгодження планів реалізації програми на національному рівні. Тому під час цієї зустрічі відбулось обговорення подальших етапів, які має вжити Україна з метою отримання доступу до цього фінансування.

Марк ЕДІНГТОН зауважив, що формуючи грантові активності, необхідно відштовхуватися від вже існуючого прогресу в країні та чітко визначитися із пріоритетами. Дуже важливо, щоб уряд України та Міністерство охорони здоров’я не збавляли темп щодо інвестицій у профілактику, лікування та догляд людей, які живуть з ВІЛ.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Правління Глобального Україна зможе отримати 184,6 мільйонів доларів США на період 2014-2016 роки на програми з ВІЛ та туберкульоз: 137,3 мільйонів доларів США на компонент «СНІД» та 47,3 мільйони доларів США на компонент «Туберкульоз».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно