text
Медична справа

Програми лікування хворих на СНІД та туберкульоз повністю фінансуватимуться за державний кошт

  • 26 березня 2014
  • 23

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Олег МУСІЙ під час зустрічі з керівником підрозділу з управління грантами Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією Марком ЕДІНГТОНОМ.

Незважаючи на те, що видатки на охорону здоров’я скоротилися на 20-30%, програми по лікуванню хворих на СНІД та туберкульоз будуть у повному обсязі фінансуватися за державний кошт. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Олег МУСІЙ під час зустрічі з керівником підрозділу з управління грантами Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (далі — Глобальний фонд) Марком ЕДІНГТОНОМ.

Очільник Міністерства охорони здоров’я України зазначив, що починаючи з 2004 року темпи приросту захворюваності на ВІЛ-інфекцію в державі вдалося зменшити у більш як три рази (з 24,7% у 2004 до 7,3% у 2008 році), антиретровірусна терапія (АРТ) та профілактика ВІЛ від матері до дитини стали більш доступними в усіх регіонах України.

Таких результатів Україна змогла досягти саме завдяки підтримці Глобального фонду, який був і залишається основним додатковим джерелом фінансування програм боротьби з ВІЛ/СНІД та туберкульоз в Україні. Зокрема, Марк ЕДІНГТОН додав, що на наступні три роки Глобальний фонд на боротьбу із ВІЛ/СНІД та туберкульозом виділив Україні понад 180 мільйонів доларів. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно