З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Завершився освітній проект за очно-заочною формою з елементами дистанційного навчання зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я»

  • 24 березня 2014
  • 19

По завершенню навчання слухачі отримали посвідчення про закінчення циклу тематичного удосконалення з відміткою «20 балів».

21 березня 2014 року завершився освітній проект за очно-заочною формою навчання за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я» з елементами дистанційного навчання. Це вже другий такий проект, який спільно Національною медичною академією післядипломної освіти імені П. Л. Шупика та редакцією журналу «Управління закладом охорони здоров’я» Видавничого дому МЦФЕР.

Навчання передбачало два етапи: заочний (частина учасників навчалась за допомогою лекцій у журналі «Управління закладом охорони здоров’я», а частина — в режимі онлайн) та очний — протягом тижня на базі НМАПО імені П. Л. Шупика. По завершенню навчання слухачі отримали посвідчення про закінчення циклу тематичного удосконалення з відміткою «20 балів».

За словами куратора дистанційного навчання професора Євгена ЛАТИШЕВА, цей навчальний проект відкриває нові можливості для післядипломної підготовки медичних керівників. Сьогодні в навчальному портфелі кафедри управління охороною здоров’я шість таких циклів, два з яких вже реально працюють — це «Менеджмент в охороні здоров’я» та «Управління якістю медичної допомоги».

Довідково:
Перший освітній проект за очно-заочною формою з елементами дистанційного навчання зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я» страктував у березневому (№ 03/2012) номері журналу «Управління закладом охорони здоров’я» у 2012 році.
Усі лекції проекту Ви можете знайти у розділі «Корисна інформація».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно