Агентство США з міжнародного розвитку виділяє українському Червоному Хресту кошти на підтримку пацієнтів з туберкульозом

24 березня 2014
42
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Загалом, у межах гранту Україні отримає півмільйона доларів США. Кошти будуть спрямовані до східних та південних регіонів України у межах співпраці Товариства Червоного Хреста України із Проектом USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні».

Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) отримало перший транш гранту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) на поліпшення лікування туберкульозу в Україні. Загалом, у межах гранту Україні отримає півмільйона  доларів США. Кошти будуть спрямовані до східних та південних  регіонів України у межах співпраці Товариства Червоного Хреста України із Проектом USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні».

У межах гранту, патронажні медсестри Червоного Хреста у чотирьох регіонах — Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській і Херсонській областях — будуть  щоденно видавати ліки щонайменше 100 пацієнтам з діагнозом «туберкульоз», які мають високий ризик відриву від лікування або перебувають у складних життєвих обставинах, що перешкоджають їм приходити до медичного закладу. Медсестри також будуть заохочувати пацієнтів до завершення повного курсу лікування, проводячи бесіди з пацієнтами та їх родинами, а також видаючи їм продуктові набори. Уся робота ТЧХУ проводитиметься у тісній співпраці з закладами протитуберкульозної служби та при координації з боку обласних управлінь охорони здоров’я.

В інших регіонах обласні відділення ТЧХУ будуть здійснювати інформаційну кампанію  серед пацієнтів, які отримують амбулаторне лікування туберкульозу: поширювати інформаційні матеріали, допомагати пацієнтам у веденні «Щоденника пацієнта», проводити бесіди з хворими на туберкульоз та із членами їх сімей щодо важливості дотримання режиму лікування, необхідності медичного обстеження для членів родини, а також щодо головних правил профілактики туберкульозу.

logo