З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Агентство США з міжнародного розвитку виділяє українському Червоному Хресту кошти на підтримку пацієнтів з туберкульозом

  • 24 березня 2014
  • 20

Загалом, у межах гранту Україні отримає півмільйона доларів США. Кошти будуть спрямовані до східних та південних регіонів України у межах співпраці Товариства Червоного Хреста України із Проектом USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні».

Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) отримало перший транш гранту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) на поліпшення лікування туберкульозу в Україні. Загалом, у межах гранту Україні отримає півмільйона  доларів США. Кошти будуть спрямовані до східних та південних  регіонів України у межах співпраці Товариства Червоного Хреста України із Проектом USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні».

У межах гранту, патронажні медсестри Червоного Хреста у чотирьох регіонах — Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській і Херсонській областях — будуть  щоденно видавати ліки щонайменше 100 пацієнтам з діагнозом «туберкульоз», які мають високий ризик відриву від лікування або перебувають у складних життєвих обставинах, що перешкоджають їм приходити до медичного закладу. Медсестри також будуть заохочувати пацієнтів до завершення повного курсу лікування, проводячи бесіди з пацієнтами та їх родинами, а також видаючи їм продуктові набори. Уся робота ТЧХУ проводитиметься у тісній співпраці з закладами протитуберкульозної служби та при координації з боку обласних управлінь охорони здоров’я.

В інших регіонах обласні відділення ТЧХУ будуть здійснювати інформаційну кампанію  серед пацієнтів, які отримують амбулаторне лікування туберкульозу: поширювати інформаційні матеріали, допомагати пацієнтам у веденні «Щоденника пацієнта», проводити бесіди з хворими на туберкульоз та із членами їх сімей щодо важливості дотримання режиму лікування, необхідності медичного обстеження для членів родини, а також щодо головних правил профілактики туберкульозу.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно