З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У 2014 році фінансування галузі охорони здоров’я скорочено не буде

  • 21 березня 2014
  • 20

Особливо це стосуватиметься зарплати медичних працівників, державних закупівель лікарських засобів та Проекту щодо зниження цін на ліки для осіб з гіпертонічною хворобою.

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Олег МУСІЙ під час брифінгу, що відбувся 20 березня 2014 року. Особливо це стосуватиметься зарплати медичних працівників, державних закупівель лікарських засобів та Проекту щодо зниження цін на ліки для осіб з гіпертонічною хворобою.

Олег МУСІЙ також повідомив, що нині спільно з фахівцями Міністерства фінансів України підготовлено проект нового бюджету на 2014 рік, в якому переглянуто фінансування низки медичних програм. Наприклад, видатки на капітальне будівництво великих корпусів чи нових проектів будуть заморожені до тих пір, поки в бюджеті України не з`являться додаткові кошти або від економіки, яка запрацює, або від іноземних донорських коштів. Оскільки, за словами Міністра, нині в держави немає можливості збільшити забезпечення цих врай важливих напрямків, додаткових коштів виділено також не буде, проте, ті які передбачалися, збережуться. «Деякі програми фінансуються, наприклад, по гепатиту на 30% замість необхідних 100%. Так і залишиться 30%. Скорочень не буде», — додав Олег МУСІЙ.

Він також додав, що буде зроблено зміни й в Законі «Про державні закупівлі». Цей проект наразі проходить погодження та найближчим часом буде розглядатися Кабінетом Міністрів України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно