text
Медична справа

МОЗ збирає заявки від закладів охорони здоров’я щодо закупівлі необхідних лікарських засобів і виробів медичного призначення

  • 18 березня 2014
  • 24

Згідно наданих закладами охорони здоров’я заявок буде здійснено подальше забезпечення закладів охорони здоров’я. Перші суттєві поставки лікарських засобів та виробів медичного призначення очікуються у травні 2014 року.

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) розпочало збір заявок від регіональних закладів охорони здоров’я щодо необхідних лікарських засобів та виробів медичного призначення.  Це робиться з метою їх вчасної закупівлі за державний кошт.

Наразі узагальнюються і аналізуються заявки для забезпечення трансплантації органів і тканин, на закупівлю актиретровірусних препаратів для лікування ВІЛ/СНІДу, за напрямами забезпечення хворих дітей, зокрема, лікування хвороби Гоше, мукополісахаридозу, аутизму, фенілкетонурії, муковісцидозу, дитячого церебрального паралічу, гемофілії, ювенільного ревматоїдного артриту, вроджених імунодефіцитів, хронічних вірусних гепатитів, для скринінгу на фенілкетонурію, гіпотеріоз, адреногенітальний синдром і муковісцидоз тощо, а також для забезпечення препаратами для хворих на гемофілію дорослого віку, розсіяного склерозу, вірусних гепатитів В і С, забезпечення репродуктивного здоров’я нації тощо.

Також розпочинається збір заявок на закупівлю імунобіологічних і онкологічних (онкогематологічних) препаратів, медикаментів і медичних виробів для лікування серцево-судинних захворювань тощо.

Згідно наданих закладами охорони здоров’я заявок буде здійснено подальше забезпечення закладів охорони здоров’я. Перші суттєві поставки очікуються у травні 2014 року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно