Арт-терапія як інструмент психологічної допомоги воїнам АТО

24 грудня 2015 36
В Україні впроваджують соціальний проект із залучення арт-терапії як інструменту психологічної допомоги воїнам АТО

Український науково-дослідний інститут соціальної та судової психіатрії та наркології МОЗ України впроваджує в Україні соціальний проект із залучення арт-терапії як інструменту психологічної допомоги воїнам АТО.

Ірина ПІНЧУК, директор Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України із спеціальності «Психіатрія та наркологія», зазначила, що арт-терапія наразі застосовується у багатьох лікувальних закладах до пацієнтів, що страждають на психічні розлади, адже це дуже ефективний метод виходу із хворобливого стану. Цей метод цілком підходить для психологічної реабілітації воїнів АТО.

Рішення прийняте. Триває передача до шпиталів засобів для проведення арт-терапії.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах