text
Медична справа

Зустріч зі слухачами курсів підвищення кваліфікації Житомирського інституту медсестринства

  • 13 березня 2014
  • 135

Представники редакції журналу «Довідник головної медичної сестри» завітали до Житомирського інституту медсестринства та поспілкувалися зі слухачами курсів підвищення кваліфікації відділення післядипломної освіти.

Представники редакції журналу «Довідник головної медичної сестри» завітали до Житомирського інституту медсестринства та поспілкувалися зі слухачами курсів підвищення кваліфікації відділення післядипломної освіти. Під час зустрічі Надія САДОВА, головний редактор, розповіла про те, як створюється кожен номер професійного видання «Довідник головної медичної сестри» — від пошуку авторів серед працівників міністерств та департаментів охорони здоров’я до моніторингу та аналізу найновіших нормативно-правових актів, пов’язаних з медсестринством.

Виступ редакції було присвячено юридичній грамотності, яка відіграє важливу роль у роботі медичних сестер. Зокрема, слухачам також розповіли про останні оновлення нормативних документів у галузі охорони здоров’я, які відбулися у 2014 році.

У свою чергу, завідувач відділення післядипломної освіти Зоя ШАРЛОВИЧ розповіла про післядипломну підготовку молодших медичних спеціалістів в Житомирському інституті медсестринства в цілому, напрями та організацію занять слухачів курсів і тісну співпрацю із закладами охорони здоров’я.

Житомирський інститут медсестринства динамічно розвивається. До вченої ради закладу нині входять 7 докторів медичних наук, викладачі з науковими ступенями, провідні організатори охорони здоров’я області. Створено випускову кафедру «Сестринська справа», яка забезпечує підготовку магістрів з медсестринства. На базі інституту проведені IV Міжнародний з’їзд фахівців з соціальної медицини та організації охорони здоров’я, Всеукраїнська нарада з питань розвитку медсестринства, сім міжрегіональних конференцій з проблем сімейної медицини, III Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для практикуючих медсестер «Ескулап-професіонал».

З метою подальшого розвитку науково-дослідницької роботи, опрацювання нових науково-педагогічних підходів в освіті, підвищення педагогічної майстерності, поліпшення впровадження наукових досліджень, передового вітчизняного та зарубіжного досвіду, інноваційних технологій та забезпечення інтеграції навчального процесу, науки і практики у підготовці науково-педагогічних кадрів заклад співпрацює з:

  • Національним медичним університетом імені О. О. Богомольця;
  • Вінницьким національним медичним університетом імені М. І. Пирогова;
  • Інститутом стратегічних досліджень МОЗ України;
  • Харківським інститутом мікробіології та імунології імені І. І. Мечникова;
  • Національною академією післядипломної освіти імені П. Л. Шупика;
  • Тернопільським державним медичним університетом;
  • Житомирським державним університетом імені І. Франка та іншими вищими навчальними закладами держави.

Наприкінці зустрічі представники редакції запропонували слухачам курсів підвищення кваліфікації взяти участь у конкурсі «Шляхи підвищення якості медичної допомоги» і презентували дайджести та журнали «Довідник головної медичної сестри», а також медичні календарі — з надією на плідну співпрацю в майбутньому.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно