text
Медична справа

«Ми будемо відстоювати інтереси медиків та медичної галузі в цілому», — Олег МУСІЙ

  • 12 березня 2014
  • 26

Міністр охорони здоров’я України Олег МУСІЙ розповів про скорочення державного бюджету в галузі охорони здоров’я.

Наразі у Міністерстві охорони здоров’я України планується скорочення витрат державного бюджету та перегляд низки програм у галузі охорони здоров’я. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

За словами Міністра охорони здоров’я України Олега МУСІЯ, зміни стосуватимуться тих програм, які пов’язані із здоров’ям лише опосередковано. Зокрема йдеться про будівництво, капітальні вкладення, ремонт, розбудова нових клінік, а також купівлю дороговартісної медичної апаратури. Також, буде переглянуто питання щодо закупівлі автомобілів екстреної медичної допомоги.

На питання щодо можливого скасування додаткових виплат медпрацівникам системи екстреної медичної допомоги, а також надбавок за обсяг та якість виконаної роботи медичним працівникам, які надають первинну медичну допомогу, Олег МУСІЙ відповів, що під час розгляду цього питання на засіданні Уряду він має намір відстояти збереження цих надбавок. «Всі ж розуміють, якій насправді рівень оплати праці в медицині — чи не найнижчий серед усіх галузей. Тому жертвувати медициною, думаю, — не дуже правильна ідея. Ми маємо відстоювати інтереси наших лікарів і медичної галузі в цілому», — підкреслив керівник МОЗ.

Говорячи про найближчі плани у своїй діяльності на міністерській посаді, Олег МУСІЙ наголосив, що зараз проводяться організаційні заходи для підготовки впровадження в Україні нової системи охорони здоров’я. Йде формування нового керівництва Міністерства – призначення нових заступників міністра, керівників служб, скорочення апарату від 10 до 20 відсотків, відносно чого прийнято рішення Уряду.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно