З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У Держпідприємництві були розглянуті питання порушення ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів

  • 11 березня 2014
  • 28

Рішення про анулювання ліцензії набуває чинності за 30 днів від дня його прийняття. Якщо, на Вашу думку, анулювання ліцензії безпідставне, Ви можете оскаржити рішення про анулювання ліцензії, подавши скаргу до експертно-апеляційної ради.

6 березня у Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (Держпідприємництві)  відбулося засідання експертно-апеляційної ради, під час якого було розглянуто 11 скарг підприємців, 44 % з яких задоволено. Порушення ліцензійних умов, розглянуті на засіданні, найчастіше стосувалися аптечної та транспортної сфер.

Окрему увагу було приділено порушенням суб’єктами господарювання вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами, затверджених наказом МОЗ від 31.10.2011 № 723.

Рішення ради щодо позбавлення ліцензій здебільшого стосуються:

  • недотримання правил в укладанні договорів;
  • відсутності офіційного працевлаштування найманих працівників;
  • порушення умов зберігання ліків та розміщення аптек;
  • торгівлі рецептурними медпрепаратами без рецептів;
  • а також, що не менш важливо, продажу заборонених лікарських засобів. 

У Держпідприємництва вкотре наголосили: рішення про анулювання ліцензії набуває чинності за 30 днів від дня його прийняття. Якщо, на Вашу думку, анулювання ліцензії безпідставне, Ви можете оскаржити рішення про анулювання ліцензії, подавши скаргу до експертно-апеляційної ради при Держпідприємництві. Дія рішення органу ліцензування зупиняється доти, доки Держпідприємництво не прийме відповідне рішення. Натомість у разі оскарження рішення про анулювання ліцензії в судовому порядку, це рішення все одно набере чинності.

Позитивне рішення на користь суб’єкта господарювання  — подавача скарги означає, що орган ліцензування зобов’язаний скасувати свій наказ про анулювання ліцензії. У разі негативного рішення на період до розгляду скарги на засіданні ЕАР та прийняття відповідного рішення Держпідприємництва дія рішення про анулювання ліцензії фактично зупиняється.

 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно