З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

На Херсонщині відкрито обласний центр нефрології, діалізу та перитонеального діалізу

  • 5 березня 2014
  • 24

1 березня 2014 року на базі Херсонської обласної клінічної лікарні розпочав свою роботу обласний центр нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу.

На базі Херсонської обласної клінічної лікарні з 1 березня 2014 року розпочав свою роботу обласний центр нефрології, гемодіалізу та перитонеального діалізу, з філією в Каховській центральній районній лікарні.

«Головним завданням центру є надання цілодобової високоспеціалізованої медичної допомоги хворим нефрологічного профілю мешканцям області з хронічною нирковою недостатністю високого ступеню», — зазначила керівник центру, лікар-нефролог Олена ГОЛУБ.

У закладі встановлено десять сучасних діалізних машин італійського виробництва. Центр повністю забезпечено матеріалами та медичними препаратами, що дало можливість безперешкодно взяти на діаліз усіх хворих, які перебували на лікуванні у відділені діалізу обласного госпіталю інвалідів і ветеранів війни.

Реконструйовані та відремонтовані приміщення центру розміщені на першому поверсі терапевтичного корпусу лікарні, де для пацієнтів виділено комфортну кімнату відпочинку, обладнану зручними меблями і телевізором.

Крім того, у новому закладі наявне анестезіологічне відділення з палатами інтенсивної терапії для хворих із особливо тяжкими станами. Також відкрито сучасну автоматизовану клініко-діагностичну лабораторію, яка працює у цілодобовому режимі. Поза тим, у лікарні функціонує десять ліжок нефрологічного профілю.

У відділенні працює висококваліфікований медичний і технічний персонал. Оперативні втручання для підготовки хворих до діалізу виконують серцево-судинні лікарі-хірурги.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно