З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

На початку березня пройдуть всеукраїнські дні захисту від атопічного дерматиту

  • 28 лютого 2014
  • 29

Національні дні захисту від атопічного дерматиту триватимуть з 3 по 7 березня за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України, НМАПО ім. Шупика, ГО «Українська академія дерматовенерології».

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України в усіх областях України протягом тижня будуть проведені освітньо-профілактичні заходи, метою яких є підвищення освіченості хворих та їхніх рідних щодо профілактики й ефективного лікування атопічного дерматиту. Серед лікарів безкоштовно розповсюджуватиметься видання «Адаптовані клінічні настанови з діагностики, профілактики та лікування атопічного дерматиту», серед пацієнтів ― видання «Атопічний дерматит. Поради батькам». По всім закладам охорони здоров’я розповсюджуватимуть плакати, інформаційні матеріали тощо.

Зокрема, 4 березня 2014 року у Великому конференц-залі Національної академії наук України відбудеться Всеукраїнський онлайн-семінар «Актуальні питання профілактики та лікування атопічного дерматиту». Свій досвід і погляд на проблеми атопічного дерматиту представлять Олександр ЛІТУС, Валентина ЧОП’ЯК, Лідія КАЛЮЖНА, Тетяна ПРОЦЕНКО, Віктор ЛІТУС, Павло ЧЕРНИШОВ та інші фахівці у галузі дерматовенерологічних та алергічних захворювань. Виступи доповідачів із подальшим обговоренням проблемних питань захворювання, в якому візьмуть участь експерти з атопічного дерматиту, супроводжуватимуться онлайн-трансляцією у всі регіони України.

Олександр ЛІТУС — головний дерматовенеролог Міністерства охорони здоров’я України і за сумісництвом один із організаторів проекту ― наголосив на тому, що профілактичні дії в боротьбі з атопічним дерматитом є дуже важливим чинником і на сьогоднішні у світі є достатня кількість методик лікування, що можуть полегшити життя хворих, і більшість медиків вже володіє ними, тому потрібно активніше інформувати про них суспільство.

Також під час акції разом з дерматовенерологами працюватимуть алергологи та педіатри.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно