З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Нова політика Міністерства охорони здоров’я України: прозорість у діяльності відомства, чесність і професійне виконання своїх обов’язків

  • 28 лютого 2014
  • 36

«Міністр є політичною фігурою і більшою мірою буде займатися політичною складовою діяльності відомства. Виконанням же основної поточної роботи займатимуться заступники, керівник апарату», – заявив Олег МУСІЙ. За його визначенням, нова політика Міністерства охорони здоров'я України – це прозорість у діяльності відомства, чесність і професійне виконання своїх обов’язків.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України сьогодні під час представлення апарату відомства новопризначений міністр охорони здоров’я Олег МУСІЙ наголосив, що перед ним стоїть багато поточних завдань, які потрібно терміново розв’язувати, оскільки ситуація в країні з економікою, та й з охороною здоров’я, залишає бажати кращого.

Він також переконаний, що потрібно здійснити низку організаційних заходів, аби Міністерство охорони здоров’я України  ефективно працювало. Головною метою на сьогодні Олег МУСІЙ назвав збереження і забезпечення здоров’я української нації.

Також новообраний високопосадовець підкреслив, що, попри заяви політиків, реформу охорони здоров’я ніхто зупиняти не буде. А триватиме реформа після того, як буде проведено аналіз щодо методів її впровадження. На думку урядовця, необхідно з’ясувати, чим не задоволене населення. «Міністерство буде працювати за запитом людей і реагувати на запит людей, а не на запит чиновництва чи Кабінету Міністрів України», ― запевнив він.

Олег МУСІЙ також  зазначив, що у Міністерстві охорони здоров’я України для вищого керівництва і для керівництва середньої ланки буде проведена так звана народна люстрація, процедуру якої зараз розробляє Кабінет Міністрів України. Щодо вищого керівництва, тобто заступників міністра, то, за словами урядовця, їхні кандидатури розглядатимуться на засіданні коаліційної більшості в парламенті, оскільки саме коаліція висувала кандидатуру на посаду міністра охорони здоров’я України, то вона й пропонуватиме кандидатури заступників.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно