text
Медична справа

«День відкритих дверей» провели у Житомирському обласному центрі крові

  • 27 лютого 2014
  • 24

У Житомирському обласному центрі крові пройшов «День відкритих дверей» для учнів центру професійно-технічної освіти Житомира. Для молоді було проведено інформаційно-ознайомчу екскурсію, під час якої було представлено особливості технологій заготовлення, зберігання і безпеки донорської крові та її компонентів.

У Житомирському обласному центрі крові пройшов «День відкритих дверей» для учнів центру професійно-технічної освіти Житомира. Для молоді було проведено інформаційно-ознайомчу екскурсію, під час якої було представлено особливості  технологій заготовлення, зберігання і безпеки донорської крові та її компонентів.

Дізналися молоді люди і про те, що донорство — унікальна можливість поділитися частинкою своєї крові і врятувати людське життя у майбутньому. Учням розповіли про можливості сучасної трансфузіології, яка на сьогодні забезпечує донорам і реципієнтам повну безпеку переливання за рахунок використання одноразових матеріалів, обладнання для клінічного дослідження крові, її карантинізації.

Значна кількість присутніх у центрі заздалегідь дізналися групу своєї крові, тому ставили додаткові запитання про особливості підготовки донора до донації, зокрема про необхідні вимоги до харчування перед процедурою. Окрім цього, молодь цікавилась самим процесом донації крові — частотою, об’ємом, а також відчуттями людини під час процедури.

Наталія ФЕДОРКО — класний керівник — разом із майстром з виробничого навчання Ігорем КОКУЦЕЮ, за ініціативи яких і було організовано екскурсію до центру крові, підкреслили, що при досягненні учнями повноліття, адже не всім ще є по 18 років, отримані ними знання допоможуть зробити усвідомлений вибір стосовно особистої участі в донорському русі.

Менеджер обласного центру крові Людмила ТИМОЩУК зазначила, що молодим людям справді сподобалася екскурсія, і висловила свої сподівання, що через кілька років вони прийдуть до центру крові вже як донори.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно