З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У Криму провели медичні огляди інвалідів і ветеранів Другої світової війни

  • 27 лютого 2014
  • 29

Напередодні Дня захисника Вітчизни у місті Джанкой на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 пройшов консультативний медичний прийом інвалідів, ветеранів Великої Вітчизняної війни, підопічних Всеукраїнської Благодійної організації «Турбота про літніх в Україні».

Прийом здійснювали вузькопрофільні медичні фахівці республіканських установ охорони здоров’я: кардіолог, невролог, офтальмолог, ендокринолог, геронтолог, фахівець УЗД-діагностики, онколог, ортопед, хірург-ортопед, а також фахівець із експертизи стійкої втрати працездатності.

У Центрі проводилося вимірювання артеріального тиску, а ветеранам села Яскраве, які не змогли приїхати на прийом, проводили огляд у них вдома. Медичні фахівці оглянули і надали консультації ветеранам, інвалідам, учасникам і дітям війни села Лобанове, Кримка, Азовське, Світле, Яскраве та Кіндратове.

Загалом було надано 173 консультації, під час огляду зареєстровано 173 захворювання. У 78 випадках були призначені повторні консультації (дообстеження), у 37 — рекомендована госпіталізація, в 173 випадках пропонувалося продовжити амбулаторне лікування, операції рекомендовані 18 пацієнтам.

Прийом пройшов у рамках реалізації проекту «Зв’язок часів і поколінь-2» за фінансової підтримки німецького фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє» за ініціативи кримського відділення Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні», Міністерства охорони здоров’я АР Крим і підтримки Джанкойської районної адміністрації.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно