-

У Криму провели медичні огляди інвалідів і ветеранів Другої світової війни

27 лютого 2014
38
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Напередодні Дня захисника Вітчизни у місті Джанкой на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 пройшов консультативний медичний прийом інвалідів, ветеранів Великої Вітчизняної війни, підопічних Всеукраїнської Благодійної організації «Турбота про літніх в Україні».

Прийом здійснювали вузькопрофільні медичні фахівці республіканських установ охорони здоров’я: кардіолог, невролог, офтальмолог, ендокринолог, геронтолог, фахівець УЗД-діагностики, онколог, ортопед, хірург-ортопед, а також фахівець із експертизи стійкої втрати працездатності.

У Центрі проводилося вимірювання артеріального тиску, а ветеранам села Яскраве, які не змогли приїхати на прийом, проводили огляд у них вдома. Медичні фахівці оглянули і надали консультації ветеранам, інвалідам, учасникам і дітям війни села Лобанове, Кримка, Азовське, Світле, Яскраве та Кіндратове.

Загалом було надано 173 консультації, під час огляду зареєстровано 173 захворювання. У 78 випадках були призначені повторні консультації (дообстеження), у 37 — рекомендована госпіталізація, в 173 випадках пропонувалося продовжити амбулаторне лікування, операції рекомендовані 18 пацієнтам.

Прийом пройшов у рамках реалізації проекту «Зв’язок часів і поколінь-2» за фінансової підтримки німецького фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє» за ініціативи кримського відділення Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні», Міністерства охорони здоров’я АР Крим і підтримки Джанкойської районної адміністрації.

logo