З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Держлікслужба України пропонує зменшити кількість перевірок ліцензіатів

  • 25 лютого 2014
  • 35

Держлікслужба пропонує планово перевіряти суб’єкти господарювання, які здійснюють виробництво (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, не частіше ніж раз на 3 роки.

Державна служба України з лікарських засобів (Держлікслужба) пропонує зменшити кількість перевірок ліцензіатів, які проваджують діяльність з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, а також тих, які проваджують господарську діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами через аптеки, розташовані у селах.

Зокрема, у розробленому Держлікслужбою України проекті Критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов’язаної з виробництвом лікарських засобів, імпортом лікарських засобів, оптовою та роздрібною торгівлею лікарськими засобами, і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з лікарських засобів, пропонується встановити, що:

  • суб’єкти господарювання, які здійснюють виробництво (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, перевіряються планово не частіше ніж один раз на три роки;
  • суб’єкти господарювання, які проваджують господарську діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами через аптеки, розташовані у селах, перевіряються планово не частіше ніж один раз на п’ять років.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно