Пілотний проект з держрегулювання цін на ліки для гіпертоніків буде продовжено у 2014 році

17 лютого 2014
38
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Про це повідомила Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова під час відеоконференції «Результати та перспективи впровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для хворих на гіпертонію та цукровий діабет».

На засіданні Уряду, що відбулось 12 лютого 2014 року, було прийнято постанову щодо подовження у 2014 році пілотного проекту держрегулювання цін на ліки для гіпертоніків від 12.02.2014 № 42. Про це повідомила Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова під час відеоконференції в Кабінеті Міністрів України «Результати та перспективи впровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для хворих на гіпертонію та цукровий діабет».

За її словами, окрім продовження терміну реалізації пілотного проекту, постановою передбачено надання можливості відшкодувати аптекам вартість лікарських засобів, відпущених у грудні 2013 року. «Також урядова постанова передбачає переміщення лікарського засобу з ІІ у І групу часткового відшкодування його вартості, що сприяє зниженню цін на такі ліки та підвищує рівень доступності та забезпеченості ними хворих», — зазначила Міністр.

Крім того, Раїса Богатирьова наголосила, що Державним бюджетом України на 2014 рік передбачені кошти на субвенцію місцевим бюджетам на часткове відшкодування вартості медичних препаратів для лікування осіб із гіпертонічною хворобою у розмірі 191 636,3 тисяч гривень.  

logo