text
Медична справа

Пілотний проект з держрегулювання цін на ліки для гіпертоніків буде продовжено у 2014 році

  • 17 лютого 2014
  • 21

Про це повідомила Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова під час відеоконференції «Результати та перспективи впровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для хворих на гіпертонію та цукровий діабет».

На засіданні Уряду, що відбулось 12 лютого 2014 року, було прийнято постанову щодо подовження у 2014 році пілотного проекту держрегулювання цін на ліки для гіпертоніків від 12.02.2014 № 42. Про це повідомила Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова під час відеоконференції в Кабінеті Міністрів України «Результати та перспективи впровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для хворих на гіпертонію та цукровий діабет».

За її словами, окрім продовження терміну реалізації пілотного проекту, постановою передбачено надання можливості відшкодувати аптекам вартість лікарських засобів, відпущених у грудні 2013 року. «Також урядова постанова передбачає переміщення лікарського засобу з ІІ у І групу часткового відшкодування його вартості, що сприяє зниженню цін на такі ліки та підвищує рівень доступності та забезпеченості ними хворих», — зазначила Міністр.

Крім того, Раїса Богатирьова наголосила, що Державним бюджетом України на 2014 рік передбачені кошти на субвенцію місцевим бюджетам на часткове відшкодування вартості медичних препаратів для лікування осіб із гіпертонічною хворобою у розмірі 191 636,3 тисяч гривень.  

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно