text
Медична справа

Мінсоцполітики затвердило граничні ціни на технічні засоби реабілітації

  • 14 лютого 2014
  • 346

Зокрема, наказом визначено, що оплата послуг з ремонту технічних та інших засобів реабілітації здійснюється за фактичною собівартістю зазначених виробів та нормативом рентабельності фактичних витрат не більше 10% до фактичної собівартості.

Міністерство соціальної політики України (Мінсоцполітики) Граничні ціни на технічні та інші засоби реабілітації для інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення на 2014 рік. Це регламентується відповідним наказом Мінсоцполітики від 11.01.2014 № 14 (далі — Наказ).

Наказом установлено, що забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, зокрема меблями та оснащенням, допоміжними засобами особистої гігієни, засобами для пересування, допоміжними засобами особистої рухомості, переміщення і підйому та протезно-ортопедичними виробами, ціна яких перевищує граничну, здійснюється відповідно до законодавства.

Під час укладання договорів на виготовлення, постачання технічних та інших засобів реабілітації передбачити оплату за фактичною собівартістю зазначених виробів та нормативом рентабельності не більше 18%, протезно-ортопедичних виробів підвищеної функціональності — не більше 10% до фактичної собівартості, але не вище затверджених граничних цін.

Також Наказом визначено, що оплата послуг з ремонту технічних та інших засобів реабілітації здійснюється за фактичною собівартістю зазначених виробів та нормативом рентабельності фактичних витрат не більше 10% до фактичної собівартості.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно