Визначено кращу сімейну амбулаторію Дніпропетровщини

21 грудня 2015 38
Дніпропетровська облдержадміністрація уже вдруге проводить конкурс на кращу амбулаторію загальної практики — сімейної медицини

Дніпропетровська облдержадміністрація уже вдруге проводить конкурс на кращу амбулаторію загальної практики — сімейної медицини. Метою заходу є закладів удосконалення надання та забезпечення доступності первинної медико-санітарної допомоги.

Рішенням робочої групи департаменту охорони здоров’я ОДА перше місце розділили дві амбулаторії — Орлівщинська амбулаторія загальної практики — сімейної медицини КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новомосковського району» та амбулаторія №1 КЗ «Дніпропетровський центр первинної медико-санітарної допомоги №11».

На оцінку впливали не лише офіційні показники роботи закладів, і й бесіди з медичними працівниками, персоналом, пацієнтами.

Переможці конкурсу нагороджені відзнаками департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та копіювально-множильною технікою.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах