-

Профспілки працівників бюджетної сфери — питання оплати праці вимагає невідкладного розгляду

11 лютого 2014
32
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Голови всеукраїнських профспілок працівників бюджетної сфери разом з Федерацією профспілок України звернулися до співголів Національної тристоронньої соціально-економічної ради щодо ситуації в оплаті праці працівників бюджетних галузей.

Голови всеукраїнських профспілок працівників бюджетної сфери разом з Федерацією профспілок України звернулися до співголів Національної тристоронньої соціально-економічної ради від сторони органів виконавчої влади Сергія АРБУЗОВА та від сторони роботодавців Дмитра ФІРТАША щодо ситуації в оплаті праці працівників бюджетних галузей за Єдиною тарифною сіткою. У листі вони заявили що, внаслідок заморожування зростання базового тарифного розряду грошовий розрив між розмірами посадового окладу (тарифної ставки) працівника І тарифного розряду ЄТС та мінімальної заробітної плати збільшився, і майже 4 мільйони працівників бюджетної сфери залишилися «працюючими бідними».

Враховуючи гостроту проблеми профспілкова сторона просить невідкладно розглянути питання оплати праці працівників бюджетної сфери за ЄТС у 2014 році на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Переглянути лист можна тут.

logo