З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

На Львівщині планують впровадження медичного страхування

  • 8 лютого 2014
  • 18

Експерти вважають що медичне страхування є одним із перспективних напрямків розв’язання проблем фінансування галузі охорони здоров’я.

Про розвиток страхової медицини в області говорили представники робочої групи МОЗ України з опрацювання соціальних стандартів та фінансових нормативів бюджетної забезпеченості у сфері охорони здоров’я. Зокрема, професор Відкритого міжнародного університету «Україна» Анатолій ГОЛУНОВ та головний лікар Скадовської районної лікарні Херсонської області Віктор ТУРИК поділилися набутим досвідом та знаннями з львівськими колегами.

Нагадаємо, що суть медичного страхування заклечається в наступному: сплативши одноразовий страховий внесок, значно менший, ніж вартість усіх медичних послуг, громадяни впродовж року зможуть безкоштовно користуватися комплексом різноманітних послуг, що надають кваліфіковані спеціалісти. Окрім цього, експерти вважають що це один із перспективних напрямків розв’язання проблем фінансування галузі охорони здоров’я.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ростислав СТУПНИЦЬКИЙ зазначив, що питання страхової медицини на сьогоднішній день є дуже актуальним. Досвід зарубіжних країн показує, що відповідні страхові фонди можуть стати вагомим джерелом фінансування, а механізм формування і витрачання цих коштів може забезпечити саме його адресність, тобто фінансування не медичних закладів, а конкретних жителів. На сьогодні, в Україні,в умовах безоплатної медицини, медичне страхування залишається лише видом державного соціального страхування. Але потреби покращення рівня охорони здоров’я об’єктивно диктують пошук позабюджетних джерел фінансування для лікування громадян, медикаментозного забезпечення,  діагностики тощо.   

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно