У Львівській області зафіксовано спалах вірусного гепатиту А

21 грудня 2015 33
Державна санітарно-епідеміологічна служба України повідомляє про спалах захворювання на вірусний гепатит А у побуті в смт. Красне Буського району Львівської області

Державна санітарно-епідеміологічна служба України повідомляє про спалах захворювання на вірусний гепатит А у побуті у селищі міського типу Красне Буського району Львівської області. Із захворюванням зареєстровано 5 осіб, із них 3 — діти. Контактно-побутовий шлях інфікування свідчить про недотримання правил особистої гігієни.

Усіх постраждалих з попереднім діагнозом «Вірусний гепатит А» було госпіталізовано до інфекційного відділення Буської центральної районної лікарні. Нині на стаціонарному лікуванні залишається 4 особи, одна дитина виписана. Медична допомога надається в необхідному обсязі.

Працівники Держсанепідслужби провели санітарно-епідеміологічне обстеження в осередку захворювання з метою встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації. Для лабораторних осліджень відібрано 9 проб питної води (з них 6 проб — для вірусологічних досліджень), обстежено 30 контактних осіб, результати в роботі. 

Проведено заключну дезінфекцію, за контактними встановлено медичне спостереження.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах