З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У Міністерстві охорони здоров’я України провели нараду з питань доступності громадян до лікарських засобів

  • 8 лютого 2014
  • 21

Одним з головних питань наради стали ризики фармацевтів, що можуть виникнути у зв’язку з нестабільністю міжбанківського ринку.

7 лютого 2014 року у Міністерстві охорони здоров’я України (МОЗ) відбулась робоча нарада за участі Міністра охорони здоров’я України Раїси БОГАТИРЬОВОЇ, виробників лікарських засобів, представників фармацевтичного ринку та аптечних асоціацій. Головною темою обговорення стала ситуація, яка може виникнути на фармацевтичному ринку України внаслідок коливання курсу національної валюти.

Одним з головних питань наради стали ризики фармацевтів, що можуть виникнути у зв’язку з нестабільністю міжбанківського ринку. Адже, як відомо, у 2008 році аналогічна ситуація призвела до кризи фармацевтичної галузі. Задля попередження такої ситуації під час наради було вирішено оперативному режимі узагальнити всі пропозиції, що були висловлені під час обговорення означеної проблеми, та підготувати пропозиції з її розв’язання, в тому числі шляхом внесення змін у нормативно-правову базу у сфері обігу лікарських засобів та ціноутворення на фармринку.

Міністр охорони здоров’я України доручила у короткий термін підготувати відповідні пропозиції з тим, щоб у суботу відбулося їхнє обговорення, а на початку наступного тижня – реалізація вироблених та узгоджених кроків, спрямованих на попередження стрімкого зростання цін на лікарські засоби та стабілізацію фармацевтичного ринку.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно