З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Лист Мінприроди щодо утилізації непридатних до використання ртутних термометрів

  • 6 лютого 2014
  • 93

Утилізація непридатних до використання ртутних термометрів відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» потребує ліцензування.

Міністерство екології та природних ресурсів України (Мінприроди) у листі  від 23.12.2013 № 5275/07/5-7 надало роз’яснення щодо утилізації непридатних до використання ртутних термометрів.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» ліцензуванню підлягає виробництво особливо небезпечних хімічних речовин; операції (збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізація, видалення, знешкодження, захоронення) у сфері поводження з небезпечними відходами, збирання і заготівля окремих видів відходів як вторинної сировини (згідно з переліками, що визначаються Кабінетом Міністрів України).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацію/видалення і Жовтого та Зеленого переліків відходів»  від 13.07.2000 № 1120 небезпечні відходи — це відходи, включені до розділу А Жовтого переліку відходів, що затверджуються Кабінетом Міністрів України і мають одну чи більше небезпечних властивостей, наведених у переліку небезпечних властивостей.

Ртутні термометри, непридатні до використання, дійсно можна віднести, у тому числі до пункту 34 розділу А Жовтого переліку відходів. Враховуючи зазначене, утилізація непридатних до використання ртутних термометрів відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» потребує ліцензування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно