У Житомирській міській лікарні №1 започатковано електронний реєстр пацієнтів

6 лютого 2014
48
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

З березня цього року записатися на прийом до лікаря можна буде самостійно через сайт в інтернеті.

У поліклініці № 2 Житомирської міської лікарні №1 започатковано електронний реєстр пацієнтів, який охоплює інформацію про 80 тисяч людей.

За словами завідуючого поліклінікою Павла Журбенка, розроблення програми тривало два місяці, ще майже стільки ж часу формувалась електронна база пацієнтів. Нововведення здійснено виключно на кошти благодійників.

Як зазначила старша медична сестра реєстратури Алла Ільченко, програма впроваджується поступово. «Сьогодні ми за допомогою програми записуємо пацієнтів на прийом. На разі — повна заміна традиційних карток на електронні», — наголосила вона.

Щоб ознайомитись з історією хвороби відтепер лікарю не потрібно гортати карту, а необхідно ввести прізвище пацієнта у комп’ютер. Формування електронної версії історії хвороби відбувається за умов письмової згоди пацієнта на збір його персональних даних.

Доступ до бази даних є захищеним і обмежений з боку лікарів, що унеможливлює витік інформації. У разі відмови пацієнтів від внесення їхніх даних до електронної бази вони продовжуватимуть обслуговуватися за традиційною схемою, тобто користуючись паперовою картою історії хвороби.

З березня цього року записатися на прийом до лікаря можна буде самостійно через сайт в інтернеті.

logo