З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Ситуація із захворюваністю на грип та інші ГРВІ в Україні за 27 січня — 02 лютого 2014 року

  • 5 лютого 2014
  • 20

У порівнянні з минулим тижнем темп приросту захворюваності на грип та інші ГРВІ серед дорослих та дітей збільшився на 14,2% та 17,8% відповідно.

За інформацією прес-служби Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) та Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» за період з 27 січня по 2 лютого 2014 року показники захворюваності на грип та інші ГРВІ не перевищують епідемічні пороги в жодному регіоні України і знаходяться в межах від 10,3% (у Хмельницькій області) до  83,1% (в Івано-Франківській області).

За звітний тиждень на грип та інші ГРВІ захворіло 201 120 осіб, серед них 132 782 особи (66,0%) становлять діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) серед населення України складає 44,2 на 10 тисяч.

Найвищі показники захворюваності на грип та інші ГРВІ зареєстровано в Києві та Київській області (до 73,1 на 10 тисяч населення), а найменший у Харківській області  (16,8 на 10 тисяч населення).

За звітний тиждень було госпіталізовано 7 206 осіб, серед них — 5 548 (77,0%) становили діти до 17 років. У порівнянні з минулим тижнем темп приросту захворюваності на грип та інші ГРВІ серед дорослих та дітей збільшився на 14,2% та 17,8% відповідно.

За п’ятий тиждень 2014 року на території України летальних випадків серед хворих на грип та інші ГРВІ не зареєстровано, як і за попередній тиждень. У цілому, епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та інші ГРВІ в Україні відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.

З початку епідемічного сезону загальна кількість вакцинованих проти грипу склала 242 515 осіб. За звітний тиждень щеплено проти грипу 1 431 особу, що на 73,1% менше ніж за минулий тиждень. Серед щеплених осіб проти грипу, кількість дітей до 17 років становить 12,5%.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно