З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Міністерство охорони здоров’я України затвердило граничні рівні оптово-відпускних цін на препарати інсуліну

  • 31 січня 2014
  • 20

Міністерство охорони здоров’я України наголошує на необхідності подання документів на декларування зміни оптово-відпускних цін на препарати інсуліну.

З 1 березня 2014 року обіг препаратів інсуліну, зокрема їх закупівля за кошти місцевих бюджетів, здійснюватиметься після декларування зміни оптово-відпускної ціни. Про це повідомляє Департамент з питань якості медичної та фармацевтичної допомоги МОЗ з посиланням на постанову Кабінету Міністрів України «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну» від 14.08.2013 № 732. Ціна не може перевищувати граничний рівень оптово-відпускних цін на такі препарати.

30 січня 2014 року оприлюднено наказ Міністерства охорони здоров’я України від 30.01.2014 № 89, яким затверджені граничні рівні оптово-відпускних цін на препарати інсуліну. Міністерство охорони здоров’я України наголошує на необхідності подання документів на декларування зміни оптово-відпускних цін на препарати інсуліну.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Питання декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, які закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів» від 13.08.2012 № 794 для декларування зміни оптово-відпускної ціни на лікарський засіб власник реєстраційного посвідчення на лікарський засіб або уповноважена ним особа подає до МОЗ такі документи:

1) заяву про декларування зміни оптово-відпускної ціни на лікарський засіб за формою, затвердженою наказом
МОЗ від 07.09.2012 № 705;

2) копію виданого МОЗ реєстраційного посвідчення на лікарський засіб;

3) довіреність (з перекладом на українську мову) або її копія, засвідчена в установленому законодавством порядку щодо повноважень заявника декларувати зміни оптово-відпускних цін на лікарський засіб видана власником реєстраційного посвідчення на лікарський засіб.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно