Медикам Житомира заборгували заробітну плату

18 грудня 2015 38
У Житомирі сьогодні, 18 грудня, проходить позачергова сесія міської ради з питань погашення боргів з виплати зарплати вчителям та медикам

У Житомирі сьогодні, 18 грудня, проходить позачергова сесія міської ради з питань погашення боргів з виплати зарплати вчителям та медикам.

Сесія була скликана, оскільки 17 грудня відбувся страйк вчителів та медиків під стінами міськради. Близько півсотні мітингувальників вимагали від влади міста повернути зарплатні борги.

Учасників акції зранку 17 грудня прийняв у себе в кабінеті Житомирський міський голова Сергій СУХОМЛИН. Кілька десятків представників медичної сфери хотіли дізнатись, коли отримають зарплату.

Як прозвучало на сесії, людям фактично заборгували зарплату за листопад. Сума боргу становить понад 18 мільйонів гривень. Ці кошти мають виділити депутати сьогодні на сесії.

На сесію також винесено інші питання.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах