text
Медична справа

Ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ в Україні за 20–26 січня 2014 року

  • 28 січня 2014
  • 18

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в м. Києві та Київській області (до 64,0 на 10 тисяч населення), а найменший у Харківській області (14,6 на 10 тисяч населення).

За інформацією Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» за 20–26 січня 2014 року показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищують епідемічні пороги в жодному регіоні України і знаходяться в межах від 14,9% (у Хмельницькій) до  81,1% (в Івано-Франківській областях).

За звітний тиждень на грип та ГРВІ захворіло 172 552 особи, серед них 112 697 (65,3%) становлять діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) серед населення України складає 38,0 на 10 тисяч.

Найвищі показники захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в м. Києві та Київській області (до 64,0 на 10 тисяч населення), а найменший у Харківській області (14,6 на 10 тисяч населення).

За звітний тиждень було госпіталізовано 6 859 осіб, серед них – 5 239 (76,4%) становили діти до 17 років. У порівнянні з минулим тижнем темп приросту захворюваності на грип та ГРВІ серед дорослих та дітей збільшився на 6,5% та 16,1% відповідно.

За четвертий тиждень 2014 року на території України летальних випадків серед хворих на грип та ГРВІ не зареєстровано, як і за попередній тиждень. У цілому, епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в Україні відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.

З початку епідемічного сезону загальна кількість вакцинованих проти грипу склала 241 084 особи. За звітний тиждень щеплено проти грипу 5 311 осіб, що в два рази більше ніж за минулий тиждень. Серед щеплених осіб проти грипу, кількість дітей до 17 років
становить 17%.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно