text
Медична справа

У Міністерстві охорони здоров’я України презентовано модель електронного реєстру пацієнтів

  • 27 січня 2014
  • 96

Така модель дає змогу створити освітні структури, що забезпечать удосконалення роботи медичного закладу та залучити медичний персонал до структурних змін, що відбуваються у галузі охорони здоров’я.

24 січня 2014 року у Міністерстві охорони здоров’я України (МОЗ) відбулась презентація моделі електронного реєстру пацієнтів — системи управлінського обліку медичного закладу.
Доповідь з цієї теми виголосив директор державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами Дмитро ДЯЧУК. За його словами, така система допоможе залучити медичний персонал до структурних змін, які відбуваються в закладі охорони здоров’я. Це відбуватиметься шляхом формування науково-практичних груп і команд, за участю наукових співробітників, лікарів та медичних сестер.

Також лікар розповів, що системою передбачається створення освітніх структур, що забезпечують безперервне удосконалення знань персоналу та формування методів мотивації персоналу: визначення критеріїв оцінки роботи персоналу, інтеграція системи мотивації з системою управління якістю медичної допомоги тощо.

Заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр ТОЛСТАНОВ, який був присутній на презентації, зазначив, що застосовування моделі управлінського обліку закладу охорони здоров’я є одним із підготовчих етапів у впровадженні системи медичного страхування населення. На його думку, підготовка умов для переходу на страхову модель охорони здоров’я (соціального медичного страхування) може забезпечуватись за рахунок досягнення фінансової стійкості медичних закладів, оптимізації їх мережі та збільшення самостійності керівників медичних закладів щодо управління фінансовими коштами, а також за рахунок підвищення конкуренції у системі охорони здоров’я.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно