text
Медична справа

Ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ в Україні за 13–19 січня 2014 року

  • 23 січня 2014
  • 23

За третій тиждень 2014 року на території України летальних випадків серед хворих на грип та ГРВІ не зареєстровано, як і за попередній тиждень. У цілому епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в Україні відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.

За інформацією прес-служби Міністерства охорони здоров’я України дані Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» за 13–19 січня 2014 року свідчать, що показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищують епідемічні пороги в жодному регіоні України і є в межах від 26,1% (у Хмельницькій) до  78,6% (в Івано-Франківській областях).

За звітний тиждень на грип та ГРВІ захворіло 153 320 осіб, серед них 97 097 (63,3%) становлять діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) серед населення України становить 33,7 на 10 тисяч.

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано у Києві (58,0 на 10 тисяч населення), а найменший ― у Харківській області (10,9 на 10 тисяч населення).

За звітний тиждень було госпіталізовано 7126 осіб, серед них ― 5481 (76,9%) становили діти до 17 років. У порівнянні з минулим тижнем збільшився темп приросту захворюваності на грип та ГРВІ серед дорослих на 54,3% і на 44,6% серед дітей.

За третій тиждень 2014 року на території України летальних випадків серед хворих на грип та ГРВІ не зареєстровано, як і за попередній тиждень. У цілому епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в Україні відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.

Загальна кількість вакцинованих проти грипу становить 235 773 осіб. За звітний тиждень щеплено проти грипу 2655 осіб, що в 2,1 рази більше ніж за минулий тиждень. Серед щеплених осіб проти грипу кількість дітей до 17 років становить 17,5%.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно